Kayıt ol

Apple, İos 12,4 Beta Sürümü Yayınlandı

Masmavi

Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,336
Mesajlar
5,589
Çözümler
8
Reaksiyon puanı
1,733
Puanları
113
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.masmavi.net
Cinsiyet
Erkek
Apple, İos 12,4 Beta Sürümü Yayınlandı
Apple geliştirici programına dâhil olanları ilgilendirecek bir duyuru yayınlandı. Bu duyuruya göre artık İos 12,4 beta sürümü kullanıma sunuluyor. Yeni özelliklerin görücüye çıkacağı bu beta sürüm artık geliştirici programına dâhil olanların cihazlarına kurulmaya başlandı. Eğer siz de bu programa dâhilseniz cihazınızın güncellemelerini kontrol ederek beta sürüme ulaşabilirsiniz.

Beta Sürüm İle Gelmesi Muhtemel Yenilikler
Apple Beta 12,3
sürümünden yaklaşık bir ay sonra yeni sürümü olan 12,4 ü yayınladı. İlk 3 betadan sonra gelecek olan 12,4’ün 4. Beta sürümü ile hangi özelliklerin geleceği de merak konusu oluyor. Şuana kadar net bir özellik belli olmasa da kullanıcılar beta sürümde Apple Card olabileceğini düşünüyor. Yeni güncelleme yakın zamanda tüm kullanıcıların erişimine açılacak. Bu erişim sağlandığında yeni özelliklerin tamamının ortaya çıkması bekleniyor.

Apple Card Nedir? Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?
Apple Card
bir nevi kredi kartıdır. Ödeme konusunda büyük kolaylıklar sunan Apple Card ile harcamaları takip etmek daha kolay bir hal alıyor. Akıllı cihazların günümüzde alışveriş için kullanımı göz ardı edilemeyecek kadar yüksek seviyededir. Apple Card ile bunun bir üst seviye taşındığı da biliniyor. Yeni gelecek güncellemede Apple şirketinin bu konuya yoğunlaşması bekleniyor. Ayrıca bir diğer önemli bilgi ise bundan sonraki gelecek güncelleme ile alakalı. Şuan için yapılan yorumlara göre bir sonraki güncellemenin 13 olacağı. Çıkan son beta olduğu tahmin edilen 12,4 sürümünün 4. Betasının ardından sürüm 13’ün gelmesine kaçınılmaz gözüyle bakılmaktadır. Yakın zamanda Apple tarafından yayınlanacak olan duyuru tüm kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Modem ara yüzüne erişmek için Tüm Marka ve Model Modem Şifreleri konumuza göz atabilirsiniz.
Üst