Kayıt ol

Facebook Güvenilir Bir Site Mi?

Masmavi

Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,336
Mesajlar
5,589
Çözümler
8
Reaksiyon puanı
1,733
Puanları
113
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.masmavi.net
Cinsiyet
Erkek
Facebook
Facebook, 2004 yılının Şubat ayında kurulmuştur günümüzde en çok kullanılan sosyal paylaşım siteleri arasındadır. Eklediğiniz kişilerle mesajlaşabilir onların durumlarını yakından takip edebilir yüklediği fotoğrafları görebilir ve o fotoğraflar altına düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Kendi fotoğraflarınız için de paylaşım yapmak gayet kolaydır takip etmeyi unuttuğunuz bazı kimseleri sizin tanıyor olabileceğiniz kişiler olarak size gösterir ve arkadaş sayınızı arttırmanız da size yardımcı olabilir

Facebook uygulamasını telefonunuza indirebilir veya bilgisayarınızdan kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Yakın arkadaşlarınızla görüntülü konuşma deneyimi sunan Facebook günümüzde en çok kullanılan site olarak bilinir.

Güvenilir Olması
Kendi profilinizde sizden başka kimseler paylaşım yapamaz sizin arkadaş olarak kabul etmediğiniz kişiler sizin paylaşımlarınızı göremez. Şifrenizi unutmanız durumunda telefonunuza gelen kısa mesaj şifrenizi yenileye bilmeniz de size yardımcı olacaktır. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş yapabilir veya telefonunuza kısa mesaj yollama özelliğini kullanarak telefonunuza gelen kısa mesaj yoluyla daha güvenilir bir şekilde giriş yapmanızı sağlar.

Yardım Merkezi
Anlayamadığınız veya daha çok bilgi edinmek istediğiniz durumda Facebook yardımcı temsilcilerinden yardım talep edebilir gerekirse onlarla da sohbet yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Messenger
Mesajlaşmak istediğiniz kişiye anlamlı emojiler yollayarak konuşmanızı neşelendirebilir Facebook anlam içeren emojileri kullanarak duygu ve düşüncelerinizi daha net belli edebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız ile muhabbet grupları kurup toplu şekilde keyifli dakikalar geçirebilir ve seçtiğiniz arkadaşlarınızı grubunuza dahil edebilirsiniz.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Adobe Photoshop programının ayarlarını sıfırlamak için, Adobe Photoshop simgesini çift tıkladıktan hemen sonra klavyeden "SHIFT+CTRL+ALT" tuşuna basabilirsiniz. Çıkan "Delete the Adobe Photoshop Settings File?" uyarısı çıktığında "Yes" butonuna tıkladığınızda ayarlarınız sıfırlanarak Adobe Photoshop'unuz fabrika ayarlarına dönecektir.
Üst