Kayıt ol

Flatcast Privacy Police (Gizlilik Politikası) kabul etme

Masmavi

Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,336
Mesajlar
5,589
Çözümler
8
Reaksiyon puanı
1,733
Puanları
113
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.masmavi.net
Cinsiyet
Erkek
Merhaba arkadaşlar, bir kaç kişiden radyoya giremiyorum gibi laflar duyunca sorunun bu olduğunu farkettim ve bu şekilde bir yazı hazırlamak istedim umarım faydalı olur :) Flatcast gizlilik politasını kabul etmeden radyoya giriş yapmaya izin vermiyor. Radyoya giriş yapabilmek için flatcast' ın gizlilik politasını okuyarak onaylamanız lazım.

Gizlilik politikası nedir: Gizlilik Politikası (Privacy Policy), internet sitelerinde veya uygulamalarında yer alan, kullanıcıya hangi kişisel bilgilerinin toplanacağı ve toplanan kişisel verilerinin ne şekilde işleneceğini beyan eden resmi politika metnidir.

Gizlilik politikası metinlerinin temeli Veri Koruması Hukuku ile kullanıcıların kişisel verilerinin korunmasıyla alakalı birçok hukuki kanuna dayanmaktadır. Her internet sitesi veya uygulama kullanıcılarının bazı kişisel verilerine ihtiyaç duyabilir. Bu verilerin toplanması oldukça doğaldır zira bu veriler vasıtasıyla uygulamalar veya internet siteleri, kullanıcılara kişiselleştirilmiş performans ve özellikler sunabilirler.

Flatcast radyoya girdiğinizde aşağıdaki bir uyarı alıyorsanız eğeri, gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekir. Altta bulunan görseldeki işaratlediğim yere (click here for FLATCAST-Privacy Police) linkine tıklayarak politika sayfasına gidersiniz.

flatcast-gizlilik-poldukys.png


Açılan politika sayfanızda, sistem sizden hangi bilgileri topluyor, çerez kullanımı, v.b hakkında bilgiler verir ve sizde kabul etmek istiyorsanız en altta bulunan Yes, I accept the Privacpolicy! linkine tıkladıktan sonra radyoya rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

flatcast-gizlilik-polv2ju9.png


Not: Bu işlem tek bir defaya mahsus olmayıp sürekli olarak kabul edilmesi istenmektedir. Her seferinde bu adımları takip ederek radyoya girişinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

İREM35.5

Kayıtlı Üye
0
Katılım
21 Ağustos 2020
Konular
0
Mesajlar
2
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Cinsiyet
Kadın
Oraya istedigin kadar bas bu sorun en az 500 kişide var o eski video 2020 tarih google chrome da olmuyor Onaylayıp sayfayı bir daha yuklediginde tekrar onaylamanı istiyor .. Google Chrome harici desen daha iyi olcak
 

İREM35.5

Kayıtlı Üye
0
Katılım
21 Ağustos 2020
Konular
0
Mesajlar
2
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Cinsiyet
Kadın
Arasıra bilgilerinizi yenileyin 2018 videosu o .! Temmuz 2020 den beri google chrome da bu sorun var
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Modem ara yüzüne erişmek için Tüm Marka ve Model Modem Şifreleri konumuza göz atabilirsiniz.
Üst