Kayıt ol

Forumda ekli dosyalar (fcp, .txt) nasıl indirilir?

Masmavi

Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,336
Mesajlar
5,589
Çözümler
8
Reaksiyon puanı
1,733
Puanları
113
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.masmavi.net
Cinsiyet
Erkek
Forum sitemizde ekte sunulan dosyalar nasıl indirilir anlatmaya çalışacam :D ilk olarak forum sitemize üye olmanız gerekmektedir. Foruma üye olmadan hiç bir içerik indiremez, linkleri göremez ve sağ tuş tıklayamazsınız. Forum sitemizin tüm içeriğinden yararlanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Foruma nasıl üye olacağınız hakkında bilginiz yoksa Foruma nasıl üye olunur? konumuza göz atabilirsiniz.

Şimdi gelelim ekte sunulan index dosyaları ve tema fcplerini nasıl indirileceğine :) foruma üye olarak, üye girişi yaptıktan sonra Flatcast Fcp Temalar forumunda bulunan fcp dosyaları temanın hemen altında bulunan Ekli dosyalar alanından fcp dosyalarını indirebilirsiniz.

tema-fcp-eklentileri.png


Foruma üye olmadan index ön izlemeleri ve indirme linklerinide göremezsiniz. Üye olduktan sonra tüm kısıtlamalar kaldırılır ve tüm içeriğe erişebilirsiniz.

uye-olmayanlara-linki-gorunumu.png


Üye olduktan sonra linki görünümü;

uye-olduktan-sonra-linki-gorunumu.png


Yani, siteye üye olmadan hiç bir şekilde ek dosyaları indiremez, linkleri göremezseniz. Anlayışınız için teşekkür eder, sitemize desteklerinizi bekleriz :)
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Adobe Photoshop programının ayarlarını sıfırlamak için, Adobe Photoshop simgesini çift tıkladıktan hemen sonra klavyeden "SHIFT+CTRL+ALT" tuşuna basabilirsiniz. Çıkan "Delete the Adobe Photoshop Settings File?" uyarısı çıktığında "Yes" butonuna tıkladığınızda ayarlarınız sıfırlanarak Adobe Photoshop'unuz fabrika ayarlarına dönecektir.
Üst