Kayıt ol

VirtualBox flatcast bot dinleyici programı kurulumu resimli anlatım

Masmavi

Administrator
10
Konular
1,336
Reaksiyon puanı
1,733
Web sitesi
www.masmavi.net
Merhaba kardeş,
Sende win 10 iso dosyası varmı,varsa gönderebilirmisin yada indirebilieceğim ibr link varmı.. ayrıca benim şuan kullandığım win 10 key numarası anahtar numarası bootlara kurunca verirsek sorun olurmu.. ama en önemlisi win 10 iso dosyası bulamıyorum, birde en iyi çalışan vpn programı hangisidir, hotspot kulanıyorum sürekli düşüyor winscreibe kulanıyorum onalrda nednese ıp değişmiyor. yardımcı olursan sevinirim şimdiden tşk ederim,iyi akşamlar..
Not. bende şuan xp kurulu , win 10 daha iyi çalışır diye win 10 kuracağım için win 10 iso dosyası arıyorum..
Facebook ismimde Murat Temizyürek,Asker resmi olan.. .Yardımcı olursanız ordan sevinirim . tşkler
Merhaba şu an iso dosyası maalesef windows 10 iso dosyası iso dosyasını cep telefonundan (windows 10 yüklü olmayan bir işletim sistemi ile) falan indirebilirsin. Vpn konusunda maalesef benim hiç bilgim yok.

Murat Temizyürek

Kayıtlı Üye
0
Konular
0
Reaksiyon puanı
1
Onu nasıl yapacağım hiç bilmiyorum,tarif etsenizde beceremem, nerden temin ederim bilginiz varmı, neten falan bir link verebilirmisniz indirebileceğim yer varmı..
win 10 bulamaz isek, sizde win 7 varmı iso dosyası ve anatarı, yardımcı olursanız sevinirim

Masmavi

Administrator
10
Konular
1,336
Reaksiyon puanı
1,733
Web sitesi
www.masmavi.net

Pilot_Subay

Kayıtlı Üye
0
Konular
0
Reaksiyon puanı
0
Windows işletim sistemi için iso dosyasının linki var mı?

huseyn37

Kayıtlı Üye
1
Konular
2
Reaksiyon puanı
1

huseyn37

Kayıtlı Üye
1
Konular
2
Reaksiyon puanı
1
kurulum dosyasını ararmısınız banada ben virtual kurdum ama flatta sayıyı yukseltmiyor nerde hata yapiyorum bilemedim. hotspot da ukledim ama sayı aynı degısmıyor. hangi dosyalar lazım sıfırdan atarsanız bana yeniden yukleyecem.tskler sımdıden

Masmavi

Administrator
10
Konular
1,336
Reaksiyon puanı
1,733
Web sitesi
www.masmavi.net
selam içe aktarılacak bir dosya olacak o dosyayı alabılırmıyım
bırde bunu kurunca botlat flatta sayıyı artırıyormu
hotspot ıle hayalet dınleyıcı yapdıgımızda sayı artıyormu

kurulum dosyasını ararmısınız banada ben virtual kurdum ama flatta sayıyı yukseltmiyor nerde hata yapiyorum bilemedim. hotspot da ukledim ama sayı aynı degısmıyor. hangi dosyalar lazım sıfırdan atarsanız bana yeniden yukleyecem.tskler sımdıden

Aleyküm selam, içe aktarılacak dosya yok sadece windows xp kurulum iso dosyası mevcut onuda göndermiştim. Hotspot ile dinleyici sayısı artar büyük ihtimal ya aktif etmediniz yada deneme sürümü sonlanmış olabilir.

huseyn37

Kayıtlı Üye
1
Konular
2
Reaksiyon puanı
1
selam xp kurulum dosyası rica etsem bırde sanırım hotspot olması gerek ve bir ova dosyası bunları atarmısınız bana rica etsem
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

pc ye format attım eski dosyalar ucmus

Masmavi

Administrator
10
Konular
1,336
Reaksiyon puanı
1,733
Web sitesi
www.masmavi.net
Son düzenleme:

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Adobe Photoshop programının ayarlarını sıfırlamak için, Adobe Photoshop simgesini çift tıkladıktan hemen sonra klavyeden "SHIFT+CTRL+ALT" tuşuna basabilirsiniz. Çıkan "Delete the Adobe Photoshop Settings File?" uyarısı çıktığında "Yes" butonuna tıkladığınızda ayarlarınız sıfırlanarak Adobe Photoshop'unuz fabrika ayarlarına dönecektir.